Av. İsmail İlker TürkgülerAVUKATİLKER TÜRKGÜLERVİDEOLARAv. İsmail İlker Türkgüler0312 231 4400

Ankara’da Avukat İsmail İlker Türkgüler

1972 yılında Ankara’da doğan Avukat İsmail İlker TÜRKGÜLER 1998 yılında avukatlık mesleğine başlamıştır. İlk orta ve lise öğrenimini Gaziantep’de Üniversite eğitimini ise İstanbul Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Mesleğe başladığından bu yana Ticaret Hukuku ve Vergi Hukuku ağırlıklı olarak çalışmış Enerji sektöründeki özelleştirmelerden sonra da serbest piyasa elektrik üreticileri ve dağıtıcılarına enerji hukuku danışmanlığı yapmaya başlamıştır.

Halen pek çok şirketin hukuk danışmanlığını yapmakta ve bu şirketlerin sözleşmelerinin ve iş yeri belgelerinin hazırlanması ile uğraşmaktadır. Şirket avukatlığında yeni bir anlayış ile şirketlerin ihtiyacı olan avukatlık hizmetinin yanı sıra yönetim danışmanlığı hizmetide sunmaktadır. Şirketlerin ihtiyacı olan sözleşmelerin hazırlanması öncesinde yapılan ticari müzakerelere de katılarak sözleşmelerin amaca hizmet eder biçimde hazırlanmasına önem vermiştir. Bununla beraber şirketler arası sözleşmelerin amaç ve sonuca odaklı olarak hazırlanması sağlanmıştır.

Şirket danışmanlığının yanı sıra şirketler dolayısıyla iş davalarına katılmakta kimi zaman işçi, işveren vekili olarak çok sayıda iş davasına bakmaktadır. Avukat İlker TÜRKGÜLER Doktor Rengin TÜRKGÜLER ile evli ve iki çocuğa sahiptir.

Hızlı Cevaplar Etkin Çözümler
Ankara’da Avukat İsmail İlker TürkgülerAv. İsmail İlker Türkgüler
0312 231 4400